fbpx

T-LAB PRP KiT

Kanıtlanmış Seçim

T-LAB PRP Kit, sizin en yüksek PRP dozunu elde etmeniz, uygulamalarınızda en iyi sonucu almanız için geliştirilmiştir. T-LAB PRP Tüpleri, PRP elde etmek için özel tasarlanmış ve yüksek kalite standartlarında tıbbi cihaz olarak üretilmişlerdir. CE Sınıf IIb sertifikasıyla PRP Kit olarak belgelidir. Tek bir santrifüj işlemi gerektirir. Kapalı sistemi ile kontaminasyon riskini en aza indirger. Çünkü sizin hastalarınız aslında bizim de hastalarımız.

Kanıtlanmış Uzmanlık

T-LAB olarak, sağlık profesyonellerinin zamanının ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz. PRP elde etme sürecinde sizin için gerekli tüm bileşenler tek pakette elinizin altında. Binlerce doktorumuzun yüz binlerce tedavi deneyimi ile oluşan büyük bilgi birikimi ve ARGE’nin bir ürünü olan T-LAB PRP Kit’i, bir orkestra uyumundaki bileşenleri ile size sunuyoruz.

Kanıtlanmış Performans

T-LAB PRP Kit, geliştirdiği protokolleri, tüm uyumlu bileşenleri ve PRP elde etmek için özel olarak geliştirilmiş tüpleri ile size en yüksek platelet kurtarma oranı, en iyi platelet dozu ve gerçek saflığın kusursuz bileşimini sunuyor.

MÜKEMMEL UYUM

Tüm bileşenleri ile sadece sizin için üretildi

Platelet Kurtarma Oranı

% 0

Platelet Dozu

0 Milyar

Saflık

% 0
*IMCAS 2023 Tarafsız DEPA Analiz Sonuçları

Yüksek Depa Skoru

T-LAB PRP Kit, geliştirdiği protokolleri, tüm uyumlu bileşenleri ve PRP elde etmek için özel olarak geliştirilmiş tüpleri ile en yüksek platelet kurtarma oranı, en iyi platelet dozu ve gerçek saflığın bileşimini sunmaktadır.

*DEPA skoru verileri, IMCAS kongresi kapsamında tarafsız hekimlerce düzenlenen, dünyanın önde gelen PRP üreticilerinin katıldığı “PRP Classification” kapsamında yapılan karşılaştırmalı analizlerden alınmıştır.

*IFATS 2019 Marsilya, Fransa Kongresi’nde, Dr. Jeremy Magalon’un tarafsız benchmark sunumundan alınmıştır.

Yüksek Güvenlik Kontrolü

T-LAB PRP Kit, hammadde satın alımından hastaya ulaşana kadar yüzden fazla kontrol aşamasından geçmektedir. T-LAB her üretim aşamasını çok kez dener, doğrular, raporlar ve üçüncü taraf denetimine açık şekilde süreçlerini yönetir. Her ürünümüzü aynı kalitede üretme hassasiyetimiz ile güvenlik kontrollerimizi uygulamaktayız.

Kanıtlanmış Kalite

T-LAB PRP Kit üretimi, T-LAB’ın GMP standartlarında 1 ISO 8 oda, 4 ISO 7 oda, 1 ISO 5 temiz odasında, plastik ham maddeden tüp montajına, sterilizasyondan paketlemeye kendi tesisinde ISO 13485 tıbbi cihaz kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. Tüm bu kalite proseslerimizin tek amacı en iyi ürünü her zaman aynı kalitede ulaştırmaktır. T-LAB ISO 13485 kalite yönetim sistemi TC Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Komisyonu tarafından yetkilendirilmiş kuruluşların yanı sıra İngiltere’nin en büyük belgelendirme kuruluşların biri olan Lloyd’s Register tarafından denetlenmekte ve belgelendirilmektedir.

Bilimin Işığında

T-LAB, bilim ile teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanarak, kalite standartlarını günbegün yükseltmek amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eder. Ayrıca T-LAB tüm bu çalışmaları süresince dünyadaki tüm bilimsel gelişmeleri yakından takip etmeyi de önemser.