fbpx

T-LAB PRX Tüp

T-LAB PRX Tüp

T-LAB PRX Tüp ile hiçbir kimyasal aktivatör kullanmadan enjekte edilebilir PRF imkânı sağlanmaktadır. PRX tüp, iç duvar yapısı mikro parlatma teknolojisi ile mükemmel pürüzsüzlük sunmaktadır. Pürüzsüz yapısı platelet agregasyonunu engellemekte ve hiçbir antikoagülan kullanmadan I-PRF elde etmenizi sağlamaktadır. Üstelik 30 dakikaya kadar enjekte edilebilir halde hazır olmaktadır ve 500 G (2000 RPM) tek santrifüj ile sadece 3 dakikada ayrışıyor. 3-4 ml PRP volümüne ulaşıyor. Bunun yanı sıra temiz A-PRF için de sizlere yenilikçi bir protokol sunmaktadır.

PRX = PRP + PRF

T-LAB Temiz A-PRF yöntemi ile PRF elde ederken RBC katmanı ile karışması ve kesilme ihtiyacını ortadan kalkmaktadır. 2 adet PRX tüp ve iki kez santrifüj ile sadece 16 dakikada temiz fibrin dokuyu elde etmek oldukça kolaylaşmaktadır.

KUSURSUZ ve PÜRÜZSÜZ İÇ YÜZEY

Mikro parlatma teknoloji ile kusursuz pürüzsüzlükteki tüp iç yüzeyi sayesinde platelet agregasyonunu önlüyor, antikoagülansız
PRP ve I-PRF elde etmeyi sağlıyor.

I-PRF ELDE ETMEK, HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI !

500G (2000RPM) tek santrifüj ile sadece 3 dakikada ayrışıyor. 30 dakika boyunca enjekte edilebilir halde kalıyor. 3-4ml PRP volümüne ulaşıyor.

PURE A-PRF İLE TANIŞIN

T-LAB Temiz A-PRF yöntemi ile PRF elde ederken RBC katmanı ile karışması ve kesilme ihtiyacını ortadan kalkıyor. 2 adet PRX tüp ve iki kez santrifüj ile sadece 16 dakikada temiz fibrin dokuyu elde etmek çok kolay.

İLK SANTRİFÜJ AŞAMASI

700G (2.400 RPM) x 3 Dakika

PLAZMANIN AKTARILMASI

Tüm Plazmayı İkinci Tüpe Aktarıyoruz.

İKİNCİ SANTRİFÜJ AŞAMASI

290G (1.500 RPM) x 14 Dakika