T-LAB Hakkında

T-Biyoteknoloji Ltd. Şti., rejeneratif tıp alanında tıbbi cihaz ve kozmetik ürünler geliştirmek amacıyla 2012 yılında Bursa’da kurulmuştur. Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kurmuş olmanın sonucu olarak sektör liderliğini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Başta ”T-LAB” markamız olmakla birlikte sektöründe 20 farklı marka ile üretim gerçekleştirerek; yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, tıpta yeni gelişmeleri yakından takip eden, değişimi yönlendiren, insanı merkezine alan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği rejeneratif tıp sektöründe global bir şirkettir.

T-LAB markası ile 2014 yılında Türkiye’nin ilk PRP Kit’i olan T-LAB PRP Kit’ine ve 2020 yılında ise Microlyzer markası ile dünyanın ilk Yağ Dokusundan Mekanik Kök Hücre Ayrıştırma Cihazı‘na CE belgesini alarak üretime başlamıştır. Geçen yıllar içerisinde bu alandaki dünyanın en önemli kongre ve fuarlarında bir Türk markası olarak ülkemizi temsil etmiştir. Türkiye’nin tamamına yayılan bayi ağının yanında 2021 yılı itibari ile 56’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

T-LAB 2019 yılında Avrupa operasyonlarının hızını ve hizmet kalitesini artırmak için T-LAB s.r.o. adı ile Slovakya’da yeni bir şirket kurarak faaliyetlerine başlamış, bu sayede Avrupa’daki lojistik ağını güçlendirmiştir. Ayrıca “T-LAB” markasını 56’dan fazla ülkede tescilleyerek uluslararası alanda vizyonunu ortaya koymuştur.

Deneyim - 10 Yıl
Ar-Ge - 7 Yıl
Pazarlama - 8 Yıl
Belgelendirme - 8 Yıl
Üretim - 6 Yıl