fbpx
Haberler

T-LAB ve T-LAB Academy İsveç’te Gerçekleşen Workshop’ta Büyük İlgi Gördü!

banner-min

T-LAB ve T-LAB Academy İsveç’te Gerçekleşen Workshop’ta Büyük İlgi Gördü!

13-14 Ocak 2024 tarihlerinde T-LAB ve T-LAB Academy, İsveç’in Stockholm ve Goteborg şehirlerinde düzenlenen iki özel etkinlikte, rejeneratif tıp ve estetik uygulamalarda uzmanlaşmış doktorlara yönelik muazzam bir organizasyona katılım sağladı.

Teoriden Pratiğe Yolculuk!

Stockholm’deki etkinlikte, rejeneratif tıbbın yenilikleri ve T-LAB ürünlerinin anlatımını içeren eğitim verildi.

Eğitimin ilk gününde rejeneratif tıbbın önde gelen 5 doktoruna, birbirinden değerli T-LAB ürünleri ve kullanım alanları ile ilgili kapsamlı workshop gerçekleştirildi.

İsveç’in en büyük Akademisi olarak bilinen Goteborg’daki Dr. Nina Rawshani’nin kliniğinde gerçekleşen eğitimin ikinci gününde ise 8 değerli katılımcı doktora sunum yapıldı.

Workshoplarda, saç için Dermomine & PRP, yüz için ise Lipomine uygulamaları gerçekleştirildi. Ayrıca, doktorlara T-LAB Dermomine’ın kullanımı, greft alımının kolaylığı aktarılarak katılımcı doktorların tüm merak ettiklerine cevap verildi. Yakın zamanda tanıtılan T-LAB EXOMINE ürünü de katılımcılardan tam not aldı.

PRP, Lipomine, Dermomine ve Exomine gibi ürünlerle ilgili teorik sunumların ardından, canlı uygulama ile dolu dolu geçen iki gün katılımcıların beğenisini kazandı.

Özellikle eğitimin ikinci günü Dr. Nina Rawshani’nin Uygulamalı DERMOMINE ve PRP sunumu katılımcılarda büyük heyecan uyandırdı.

Eğitim sonunda, katılımcılar memnuniyetlerini dile getirerek T-LAB ve T-LAB Academy’nin İsveç’te rejeneratif tıp ve estetik uygulamalarda önemli bir iz bıraktığını vurguladılar.

T-LAB ve T-LAB Academy olarak İsveç’teki bu değerli etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.