fbpx

Microlyzer BMAC Kit

Kemik iliği aspirasyonunun en zor aşamalarından biri koagülasyonu önlemektir. Her ne kadar koagülasyonu  önlemek için antikoagülanlar kullanılsa da megakaryosit hücreler çok hızlı fibrin doku oluşturur, bu fibrin doku  mezenkimal kök hücreleri içerisine hapsederek mezenkimal kök hücreleri toplamayı ve enjeksiyon yapmayı imkânsız hale getirir. Üstün Microlyzer bıçak teknolojisi ise megakaryosit hücrelerinin fibrin doku oluşturma süresini uzatarak mezenkimal kök hücrelerin daha kolay toplanabilmesini ve enjekte edilebilir halde olmasını sağlar. Microlyzer BMAC Kit insan sağlığını en ön plana koyarak en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.  Benzer sistemlerden farklı olarak, kök hücreden zengin kemik iliğini 150 mikron filtreden geçirerek göz ile görülemeyecek kadar küçük kemik parçalarını filtreleyerek güvenli enjeksiyon imkânı sunmaktadır.

Microlyzer BMAC UYGULAMASI

Prof. Dr Alper Murat ULAŞLI
Videoyu oynat

Kemik iliği aspirasyonunun en zor aşamalarından biri koagülasyonu önlemektir, her ne kadar koagülasyonu önlemek için antikoagülanlar kullanılsa da megakaryosit hücreler çok hızlı fibrin doku oluşturur, bu fibrin doku mezenkimal kök hücreleri içerisine hapsederek mezenkimal kök hücreleri toplamayı ve enjeksiyon yapmayı imkansız hale gelir.

Üstün Microlyzer Bıçak teknolojisi ise megakaryosit hücrelerinin fibrin doku oluşturma süresini uzatarak mezenkimal kök hücrelerin daha kolay toplanabilmesini ve enjekte edilebilir halde olmasını sağlar.

Microlyzer BMAC Kit, insan sağlığını ön plana koyarak en ince
ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Benzer sistemlerden farklı olarak, kök hücreden zengin kemik iliğini
150 mikron filtreden geçirerek göz ile görülemeyecek kadar küçük kemik parçalarını
filtreleyerek güvenli enjeksiyon imkanı sunmaktadır.