fbpx

About Us

T-LAB, 2012 yılında kurulduğundan bu yana sektöründe ilkleri gerçekleştirmek adına birçok atılımda bulunarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve kalite, güven ile dürüstlük temelli çalışma ilkeleri sayesinde sektöründe önemli bir oyuncu haline geldi. 2012 yılında Türkiye’de rejeneratif tıp alanında tıbbi cihaz ve kozmetik ürünler geliştirmek üzere yolculuğuna başlayan T-LAB, bugün 20’den fazla farklı markanın üretim, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

T-LAB, sektörü yakından takip ederek oluşturduğu katma değerli çözümleri ve ilkeleri sayesinde tıp sektöründe iş ortaklarının güvendiği uluslararası bir kimliğe sahip olmuştur. Bütün iş süreçlerinde bilimi ve son teknolojiyi temel alırken, tedavilerde mümkün olan en iyi sonucu elde etmeyi hedefler ve bu amaca odaklanır. Bu anlayışı sayesinde sektöründe getirdiği yenilikler ile profesyonellerin ilk tercihi haline gelmiştir.

Başarı yolculuğunda emin adımlarla yürüyen T-LAB, 2014 yılında T-LAB markasıyla Türkiye’nin PRP kit üreticisi olmuştur. 2020 yılında ise, Microlyzer markası ile Avrupa Birliği direktifi altında CE belgesi almasıyla dünyanın ilk yağ dokusundan mekanik olarak kök hücreden zengin stromal vascular fraction hücre ayrıştırma cihazını üretip piyasaya sürmüştür. Ayrıca bugün T-LAB, yerel ve uluslararası rejeneratif ve adipoz doku terapötikleri ile ilgili kongrelerin aktif ve öncü Türk katılımcısı olarak önemli bir ağa sahiptir.

Bütün dünyada rejeneratif tıp ile değişimin öncüsü olma yolunda emin adımlarla yürüyen T-LAB, profesyonel olduğu bu alanda bilimsel yayın süreçlerine de destek sağlamaktadır. Bu amaçla, Aralık 2022 tarihinde T-LAB Academy adıyla hekimlerin bilimsel görüşlerini ve klinik pratiklerini paylaşabildiği, özellikle rejeneratif tıbba odaklanmış global bir eğitim platformu kurulmuştur. Academy’de hekimlere son teknoloji ürünlerini nasıl etkin bir şekilde kullanacakları konusunda webinarlar ve hands-on/uygulamalı kurslar verilmektedir.

Küresel anlamda da güçlü bir yapıya sahip olan T-LAB, bugün 70’ten fazla ülkede tescillenerek bu ülkelerdeki distribütörleri ve Almanya Düsseldorf T-LAB Regenerative Medicine GmbH bağlı ortaklığıyla lojistik ağını güçlendirerek uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, sürdürülebilirlik ve kalite anlayışı ile vizyonunu tüm dünyaya yaymaktadır. T-LAB bugün olduğu gibi gelecekte de sektöründe ve var olduğu tüm alanlarda değer yaratmaya devam edecektir.