fbpx

Yönetimin Mesajı

timur_veysel_dogruok

2012’de sektörümüzde lider olmak ve sağlık hizmetlerinde aranan, üretimi kısıtlı, giderilmesi zor olan ihtiyaçlara yönelik çözüm üreten; konvensiyonel tıbba destek olarak hastaların hayat kalitesini artıran bir marka yaratma amacıyla yola çıktık. Bugün hem Türkiye’de pazar lideri; hem de tüm dünyada güvenilir bir iş ortağıyız.

Entegre üretim yeteneğimiz, uluslararası vizyonumuz, sürdürülebilirlik çerçevesinde şekillenen iş süreçlerimiz, klinik ve bilimsel çalışmalarımız, kalite politikamız, yeni nesil teknolojiye hızlı ve tavizsiz adaptasyonumuz, farklı ürün gruplarımız ile bugünkü başarımızın tesadüfi değil; planlanmış, organize edilmiş, sistematik ve disiplinli bir çabanın sonucu olduğunu belirtmek isterim.

Git gide büyüyen hacmimiz, hedeflerimiz ve üretme arzumuz; yolculuğumuza başlarken tasavvur ettiğimiz amaçlara bağlılığımızla birebir örtüşmekte, hedeflerimiz ile hayallerimiz el ele yürümektedir. 20 yıl öncesinin bilanço ve ekonomik yatırım temelli başarı kriterleri, yüzünü geleceğe dönmüş, çağın ötesinde ve uluslararası bir vizyona sahip T-LAB için oldukça kısıtlı ve kullanışsızdır. Biz bugün; doğa, insan, teknoloji, bilim, sanat, toplum, iş ortağı, ekip, kısacası tüm canlı etkenleri temel alarak başarı kelimesinin altını doldurmak istiyoruz.

T-LAB, sektörünün yansıması olarak canlı, yaşayan, var olan, varlığını gelişmeyle tamamlayan, yeni dünya sistematiğinin değerler bütünüyle düşünen, insan ve gelişim odaklı, ilkelerine sadık bir markadır. Dijital dönüşüm, bilim temelli iş süreçleri ve güncel konjonktüre uygun iş planlarımız sayesinde geleceği öngörme yeteneğimiz her geçen gün daha da gelişmekte, hedeflerimizi geleceğe taşımaktadır.

Son yıllarda pandemi, savaş, ekonomik kriz gibi zorlu süreçlerden geçen dünyamızda, kısa bir süre içinde sağlam adımlarla hızla ve güçle büyümemizin temeli olan insan odaklılığımızı devam ettirerek üreteceğimizin, topluma karşı duyarlılığımızla örnek projelerle yol gösterici olma yolunda ilerleyeceğimizin sözünü veriyoruz. Birlikte büyüyecek, birlikte öğrenecek, birlikte gelişecek, birlikte üreteceğiz…

Timur Veysel DOĞRUOK
CEO
salih_ozovali

Değerli paydaşlarımız, T-LAB’ın değerli aile bireyleri, Değerli hastalarımız,

İnsanlık tarihinin, dünyanın neresinde olursa olsun, en önemli, en ivedi ihtiyacı sağlıktır. Dünyanın ve toplumların en uzun süreli gereksinimlerini, en uygun çözümlerle gidermek ise yetenektir. T-LAB, çağın en ileri teknolojileriyle, uluslararası düzeyde kalite anlayışıyla bilime ve insana maksimum değer ile bütünleşmiş kurum kimliğiyle bugünkü başarısına ulaşmıştır.

Rejeneratif tıp alanında dünyanın en iyileri arasında yer alan uluslararası bir Türk markasıyız. Geleceğe ışık tutan yöntemlerimiz ile süregelen gelişimi hedefleyen yapımız sayesinde hedef bayrağımızı her geçen yıl daha da yukarıya taşıyoruz.

Kalite standartlarına uygun, etkin ve hızlı sonuç almaya odaklı, tedavi süreçlerinde maksimum faydayı sağlayacak yöntem ve ürünlerimizle sağlık sektörüne hizmet etmek bizim temel görevimizdir.

Çevreye ve doğaya olan saygımız, yönetim ve üretim politikalarımız, insana verdiğimiz değer ile T-LAB; risklere, yeniliklere ve gelişimlere hazır bir marka haline gelmiştir.

İş sürecimizin her aşamasında, yönetimsel ihtiyaçlarımızı objektif olarak değerlendirip mükemmelleşme modeliyle en iyiyi hedefliyoruz. Katılımcı, dinamik ve iş birliğine dayanan çalışma prensibimizi güven, istikrar ve insan odaklılık ilkeleriyle sürdürülebilir başarı yolunda ilerliyoruz.

T-LAB, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını doğru tespit etmek, beklentiyi doğru metodolojilerle karşılamak, güncel teknoloji imkânlarını kullanarak hizmet vermeyi amaçlar ve insan sağlığı konusundaki hassasiyetini tüm iş süreçlerinde ön planda tutar. Değişimi yönlendiren, global bir şirket olma yolunda ilerlerken ilkelerimizden taviz vermeden tüm dünya için üretmeye devam edeceğiz. Bu süreçte emeklerini ve inancını bizlerle paylaşan tüm paydaş ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Salih ÖZOVALI
COO