fbpx
Haberler

T-LAB, 3. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’ne Damga Vurdu.

Haberde başlıkta kullanılacak görsel 1

T-LAB, 3. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’ne Damga Vurdu.

T-LAB, estetik ve kozmetik  dermatoloji alanındaki en güncel bilgileri paylaşmak üzere 29 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen 3. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’nde (EKDD) yer aldı.

Kongrede, T-LAB Kurucu ve CEO’su Timur Veysel Doğruok’un gerçekleştirdiği Uydu Sempozyumu büyük ilgi gördü. T-LAB Academy International Faculty Üyesi Prof. Dr. Ercan Çalışkan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen sempozyumda, Timur Veysel Doğruok, “Daha İyi Klinik Sonuçlar İçin T-LAB ile Üstün Otolog Eksozom, Fat Grafting ve Mekanik SVF’in Hazırlanması Ve Değerlendirilmesi” konusunda katılımcılara değerli bilgiler aktardı.

Kongre boyunca kurulan T-LAB standında, yenilikçi ürünlerimiz ve rejeneratif tıp alanındaki çözümlerimizle ilgili detaylı bilgiler sunuldu. Katılımcılar, T-LAB’ın tüm ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı buldu.

T-LAB olarak, bu değerli etkinliğe katılan tüm hekimlere ve bizimle bir araya gelen katılımcılara teşekkür ederiz.

Rejeneratif tıp alanındaki liderliğimizi sürdürmeye ve sağlık profesyonellerine en güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz. Gelecekteki kongrelerde buluşmak üzere!