fbpx
Haberler

17 Aralık 2023’te gerçekleşen 12. T-LAB Academy Canlı Web Semineri’ne Yoğun İlgi!

Picture24 1

17 Aralık 2023’te gerçekleşen 12. T-LAB Academy Canlı Web Semineri’ne Yoğun İlgi!

17 Aralık 2023’te gerçekleşen etkileyici 12. T-LAB Academy Canlı Web Semineri, saç restorasyonu ve rejeneratif tıp alanındaki çarpıcı gelişmelere odaklanarak büyük bir katılım ve heyecanla tamamlandı. T-LAB’ın Kurucu ve CEO’su Timur Veysel Doğruok ile Dr. John Peter Cole’un bir araya gelerek sunduğu seminer, katılımcıların uzun süre unutamayacakları bir deneyim oldu.

Web seminerinde saç restorasyonu için geliştirilen protokoller, Stromal Vasküler Fraksiyon (SVF) ve Plateletten Zengin Plazma’nın (PRP) etkisi başta olmak üzere önemli konular ele alındı. Dr. Cole ve Doğruok’un uzmanlığı, yaşlanan saçın karmaşık yönleri, PRP gelişmeleri, Eksozomlar, Mechanical SVF Isolation, devrim niteliğindeki Exomine ve yenilikçi T-LAB Protokolleri hakkındaki derinlemesine tartışmaları aydınlattı.

Seminer, görsel bir şölen sunarak PRP tedavilerinin etkileyici sonuçlarını önce ve sonra fotoğraflarla katılımcılara gösterdi. Mikroveziküller, Apoptotik Cisimler, PLT Türevi Eksozomlar ve devrim niteliğindeki Microlyzer’ın dönüştürücü gücü, katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

Webinar sonunda, katılımcılar T-LAB’ın Rejeneratif Tıp alanındaki önemli katkılarına ve T-LAB Academy eğitimlerine teşekkürlerini iletti. Timur Veysel Doğruok ise bu teveccüh karşısında, vizyoner bakış açısını, yenilikçi yaklaşımını ve gelecek atılımlarını paylaşarak semineri sonlandırdı.

T-LAB Academy Canlı Web Semineri, sadece bilgi paylaşımı yapmakla kalmayıp, saç restorasyonu ve rejeneratif tıbbın geleceğini belirleyecek bir kıvılcımı ateşledi. T-LAB, sektördeki öncü ve lider konumuyla rejeneratif tıp dünyasındaki sınırları zorlamaya devam edecek.