fbpx
Haberler

T-LAB Academy ve GEN-KÖK’ten “AR-GE’den Kliniğe Hücresel Ürünler Sempozyumu”

T-LAB Academy ve GEN-KÖK'ten AR-GE'den Kliniğe Hücresel Ürünler Sempozyumu

T-LAB Academy ve GEN-KÖK’ten “AR-GE’den Kliniğe Hücresel Ürünler Sempozyumu”

27 Şubat 2024 Salı günü, T-LAB Academy ve Erciyes Üniversitesi’nin Gen-Kök Merkezi tarafından düzenlenen “AR-GE’den Kliniğe Hücresel Ürünler Sempozyumu”, GEN-KÖK Konferans Salonu’nda başarıyla gerçekleştirildi. T-LAB Academy Scientific Board Üye Hekimi Doç. Dr. Zeynep Burçin Gönen’in moderatörlüğünü yaptığı bu etkinlik, alanında uzman hekimlerin yoğun katılımıyla tamamlandı.

Sempozyum öncesinde, T-LAB’ın Kurucusu ve CEO’su Timur Veysel Doğruok, MBA Erciyes Üniversitesi Kök-Diş Kulübü öğrencilerine ilham verici “Girişimcilik Hikayesi” başlıklı bir konuşma yaptı. Doç. Dr. Zeynep Burçin Gönen, kök hücre konusunda yaptığı etkileyici sunum ile beğeni topladı. Timur Veysel Doğruok ise rejeneratif tıp alanındaki çalışmalardan ve T-LAB’ın yenilikçi ürünlerinden bahsetti.

T-LAB AR-GE Ekip Lideri Nagihan Nizam, PhD Candidate, T-LAB ürün ve teknolojileri üzerine iki adet sunum gerçekleştirdi. Sempozyumun sonunda T-LAB Academy Direktörü Koray Kaplan, MBA, CC, etkinliğe online olarak katılarak T-LAB Academy hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Etkinlik, Doç. Dr. Gökmen Zararsız’ın Timur Veysel Doğruok’a plaket takdimi ile son buldu. Ayrıca, Doç. Dr. Zeynep Burçin Gönen’e T-LAB Academy Scientific Board Member Sertifikası verildi. Nagihan Nizam’a ise katkılarından ötürü Doç. Dr. Zeynep Burçin Gönen tarafından bir plaket takdim edildi.

Sempozyum, rejeneratif tıp ve hücresel tedavi alanlarına ilgi duyan profesyoneller için önemli bir fırsat olarak hem hekimler hem de öğrenciler tarafından takdir gördü.