fbpx
Haberler

T-LAB ve T-LAB Academy, MESTDER Kongresi’nde İz Bıraktı!

VideoCapture_20231127-152826 1

T-LAB ve T-LAB Academy, MESTDER Kongresi’nde İz Bıraktı!

6. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi (MESTDER) 23 – 26 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. 
T-LAB’ın Ana Sponsor olarak yer aldığı Kongre’de, T-LAB Kurucu ve CEO’su Timur Veysel Doğruok’un Uydu Sempozyumu tüm salonu doldurdu. ”Daha İyi Klinik Sonuçlar İçin T-LAB ile Üstün Otolog Eksozom, Fat Grafting ve Mekanik SVF’in Hazırlanması Ve Değerlendirilmesi” konusuyla tüm merak edilenleri yanıtlayan Doğruok, T-LAB’ın en yeni ürünü olan EXOMINE’dan da söz etti. 
 
Ayrıca, T-LAB Academy International Faculty Hekimlerimizden Op. Dr. Orhan Alan “T-LAB Aesthetics: Lipomine Lipoaspirasyon Eğitimi ve Exomine Otolog Trombosit Kaynaklı Eksozomdan Zengin Plazma” konusuyla hazırlama ve uygulama eğitimi verdiği bu muhteşem Kongre’ye; T-LAB’ın alanında çığır açan en yeni ürünü EXOMINE damga vurdu. 
 
T-LAB Standı: Yenilikçi Ürünlerle Tanışma Fırsatı
T-LAB’ın öne çıkan ürünleri, kongre süresince kurulan standımızda büyük ilgi gördü. 
 
MESTDER Kongresi, sektördeki yenilikleri takip eden profesyonellerin buluşma noktası olurken, T-LAB ve T-LAB Academy ekibi de bu değerli platformda sektör liderleri ve hekimlerle bir araya geldi.
 
Katılım ve Destek İçin Teşekkürler.
T-LAB olarak, MESTDER Kongresi’ne gösterilen ilgiye ve bizimle bir araya gelen değerli katılımcılara teşekkür ederiz. Rejeneratif Tıbba katkı sağlamak, bilgi paylaşımını desteklemek ve en güncel uygulamaları sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.