fbpx
Haberler

T-LAB Yönetim Kadrosu, 2024’e Güçlü Bir Başlangıç Yaptı!

T-LAB Yönetim Kadrosu 2024'e Hızlı Başladı!

T-LAB Yönetim Kadrosu, 2024’e Güçlü Bir Başlangıç Yaptı!

T-LAB, 26 – 27 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenen Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’nda, şirketin performansını değerlendirdi ve 2024 hedeflerini belirledi.

T-LAB CEO’su Timur Veysel Doğruok, T-LAB yönetim kadrosunun bir araya geldiği toplantının açılış konuşmasında, “Geçtiğimiz yıl elde ettiğimiz başarıların ardında ekip çalışmasının gücünü gördük. 2024’te, bu başarıları daha da ileri taşıyacak stratejileri belirleyerek, büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz” dedi.

Toplantının ana gündem maddelerinden biri, 2023 yılına ait performansın detaylı analizi oldu. Şirketin geçmiş yıl içinde elde ettiği başarılar, zorluklar ve tecrübe edilen dersler masaya yatırıldı. Bu değerlendirme sonucunda, şirketin güçlü yönlerini vurgulamak ve iyileştirme alanlarını belirlemek adına önemli kararlar alındı.

Aynı zamanda, T-LAB ve T-LAB Academy’nin gelecekteki hedefleri ve stratejilerinin de konuşulduğu toplantıda Yönetim ekibi, sektördeki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini dikkate alarak, şirketin pazar liderliğini sürdürme ve inovasyon alanındaki rolünü güçlendirme yollarını değerlendirdi.

Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı, şirket içinde etkili iletişimi artırmanın yanı sıra, T-LAB‘ın Rejeneratif Tıp’taki liderliğini güçlendirme misyonu doğrultusunda kritik bir adım olarak nitelendirildi.